Psychoterapeuta Jelcz-Laskowice

Kamila Szubertowicz Psychoterapeuta Jelcz-Laskowice

Posted on

KWALIFIKACJE

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu na kierunku psychologia, specjalność kliniczna oraz Studiów Podyplomowych: Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej  Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Krakowie oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam Certyfikowany Kurs Terapii Systemowej Rodzin, Mentoring Coachingu w pracy z klientem oraz zdobyłam Kwalifikacje Pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Aktualnie uzupełniam swoją wiedzę kształcąc się we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii na kierunku Studium Psychoterapii Par.

OBSZAR DZIAŁANIA I OFERTA

Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym, psychoterapii indywidualnej osób dorosłych,  młodzieży i dzieci. Prowadzę psychoterapię zaburzeń adaptacyjnych, trudności w relacjach interpersonalnych, trudności zawodowych, trudności związanych z chorobą. Udzielam pomocy w zakresie samorozwoju, problemów emocjonalnych , zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresyjnych, psychotycznych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości. Prowadzę również terapię osób z problemem niepełnosprawności, ofiar przemocy, osób po doświadczeniach traumatycznych ,PTSD, stracie i żałobie.  Specjalizuję się także w psychoterapii par i małżeństw.

 

Z dziećmi i młodzieżą pracuję zwłaszcza w zakresie zaburzeń neurorozwojowych, dysfunkcji poznawczych i umysłowych, ADHD, autyzmu, zaburzeń odżywiania, traum, lęków, problemów z koncentracją uwagi, nadpobudliwością, agresją, regulacją emocji, nieśmiałością, problemami psychosomatycznymi, stresem, zaburzeniami zachowania, problemami szkolno-wychowawczymi oraz umiejętnościami uczenia się .

 

Metody pracy dostosowuje zawsze do indywidualnych potrzeb, korzystając przy tym z nurtu poznawczo-behawioralnego i systemowego.

DOROBEK ZAWODOWY

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując  z osobami dorosłymi w Dolnośląskim Centrum Psychologicznym, Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Socjoterapii, Poradni Rodzinnej, Świetlicy Środowiskowej , Przedszkolu i  Szkołach Podstawowych oraz Gimnazjum, a także jako wykładowca-psycholog prowadząc zajęcia w Szkole Policealnej dla dorosłych z zakresu psychologii i komunikacji.

Aktualnie pracuję jeszcze w szkole podstawowej i prywatnym gabinecie psychoterapii we Wrocławiu.

 

PRYWATNIE

Czas wolny spędzam na rowerze, basenie i przy dobrej książce. Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch kotek birmańskich. Swoje baterie ładuję najchętniej w czasie podróży, które uwielbiam.